Xtraze: wszystko, co powinieneś wiedzieć

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Odpoczywając jak w erekcji twoja płeć nie ma wymarzonych wymiarów? Chcesz, aby Twój partner podziwiał i spłaszczał Cię pod względem wielkości, twardości i sposobu obsługi intymnej zabawki? Nie chcesz korzystać z chirurgii prącia, aby uzyskać kilka centymetrów? Odpowiedziałeś “TAK” na wszystkie powyższe pytania, a następnie Xtrasize i bezsprzecznie prawidłowe leczenie.

Jak sama nazwa wskazuje, Xtrasize jest opisywany jako najbardziej skuteczny produkt do wzrostu penisa w najbardziej naturalny sposób. Z nim nie trzeba już iść na stół basenowy, aby przejść do kosztownego i bolesnego zabiegu chirurgicznego.

Nie ma już kompleksów niższości doświadczanych przez właścicieli małych maszyn. Sukces Xtrasize zawdzięcza know-how laboratorium FitaPharma oraz unikalnej formule ziołowej opracowanej w Stanach Zjednoczonych.

Przynosi ci to jednocześnie dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, mnożąc swoje zdolności seksualne do dziesięciokrotnego wzrostu z dodatkową mocą. Wykorzystywane już przez ponad 100.000 mężczyzn, nie ma żadnych powodów, aby zaufać jej skuteczności.

Xtrasize kryje w sobie suplement diety o niezwykłym działaniu. Testowane i zatwierdzane zarówno przez urologów, jak i dietetyków, jest oczywiste, że Xtrasize ma coś do zachwytu dla wielu.

Wykonany z leczniczych ekstraktów roślinnych, jest w 100% naturalnym sposobem spełnienia oczekiwań mężczyzn, którzy chcą zmienić swoje życie poprzez zmianę wielkości płci.

Każde pudełko Xtrasize zawiera 60 kapsułek odpowiadających dwumiesięcznej obróbce.

Sekretem Xtrasize jest jego kompozycja pigułek, z których każda zawiera:

Ekstrakty z maltańskiego krzyża (Tribulus terrestris): Mierząc zaledwie 5 cm wysokości, roślina ta pochodząca z Indii i śródziemnomorskiej obręczy mogłaby zwiększyć poziom testosteronu w naszym organizmie. Posiada również właściwości tonizujące i afrodyzjakowate.

Maka wyciągi z korzeni (Lepidium meyenii): Urodzony na wysokości ponad 3500 m n. p. m. w peruwiańskich Andach, Maca root lub “peruwiański żeń-szeń” i nadal nazywany peruwiańskim wiaduktem, posiada zdolność stymulowania libido. Jest również przypisuje się jej zdolność do walki z bezpłodnością męską poprzez poprawę jakości spermy.

Ekstrakty z palmy Florydy (Serenoa repens): Jest to małe drzewo palmowe o wysokości nieprzekraczającej 2,5 m pochodzące z Ameryki sub-tropikalnej. Znany Amerykanom, od maja był używany do przygotowywania eliksiru miłosnego.

L-Arginina HCL (600 mg): jest aminokwasem, który ma zdolność stymulowania produkcji tlenku azotu powodując wazodilatację, a tym samym wspomagając przepływ krwi do penisa.

Ekstrakty z pestek dyni (Cucurbita pepo): Nasiona dyni mają wiele zalet, w tym możliwość walki z zaburzeniami seksualnymi.

Żeń-szeń (Panax ginseng): Pierwotnie z kontynentu azjatyckiego, żeń-szeń jest używany w tradycyjnej farmakopei chińskiej od tysięcy lat do tonizowania i właściwości afrodyzjakowe.

Sarsaparilla (Smilax aspera): Znany z suchych terenów Meksyku, Indii i śródziemnomorskich zarodników, sarsaparilla jest używany do jej pozytywnego działania na dziewictwo. Jest to jednocześnie tonik i afrodyzjak.

Pokrzywa (Urtica sp.): Jest to roślina europejska o wielu właściwościach, w tym orzeźwiających, dlatego też jest używana tutaj.

Wyciągi z lukrecji (Glycyrrhiza glabra): Lizorice, pochodzące z południowej Europy i Azji, są bardzo dobrym środkiem pobudzającym rozwój mózgu. Zawiera również izoflawony, które znacznie zmniejszyłyby ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego.

Z pewnością zrozumiałeś to, łącząc te różne rośliny lub wyciągi roślinne, laboratorium FitaPharma komponuje prawdziwą magiczną eliksir do walki z zaburzeniami seksualnymi i zapewnia 5. członek XTRA LARGE.

Więcej informacji na temat Xtrasize na oficjalnej stronie internetowej

Zrozumienie zasady działania Xtrasize jest proste. Wróćmy najpierw do erekcji, wyobraźmy sobie gąbkę. Wysuszone, jego wymiary są zmniejszone, ale im więcej wody o gardła, tym więcej puchnie i tym więcej wzrasta. penis działa na tej samej zasadzie.

Będąc mięśniem gąbczastym, ma zdolność do picia krwi pod wpływem ekscytacji. Jego wymiary będą zależały od mocy twojego podniecenia, ilości krwi, która będzie płynęła do twojej płci i wreszcie jej zdolności do zatrzymania maksimum krwi.

Z tego powodu Xtrasize działa komplementarnie na układ hormonalny, apetyt seksualny i krążenie.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 85 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*