Jak się wyspać na swoim łóżku -czyli 4 cechy, które twoja sypialnia powinna spełniać.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

1. Upewnij się, że Twoje łóżko jest wystarczająco duże i wygodne. Jeżeli budzisz się w nocy, bo jest Ci niewygodnie, wymień łózko na większe. Przetestuj kilka różnych materacy. Może potrzebujesz więcej poduszek, albo 1 dużą bardzo wygodną? Wygoda w swoim łóżku bardzo poprawia efektywność Twojego snu. Dobrym wyjściem by było zakupienie poduszek Uan-An. Pomagają one zasnąć i poprawiają komfort snu. Zapomnij o chrapaniu, mówieniu przez sen czy też drętwieniu kończyn. Z czasem pomagają też z bólami głowy czy też migreną. Zakup jedną teraz i kliknij tutaj: Sklep z poduszkami Uan-An. Zaopatrz się również w miękką pościel.

2. Spraw, żeby Twoje łóżko było Twoim głównym miejscem do spania Twoja sypialnia i łóżko powinny być świętymi miejscami. Twoje łóżko nie jest po to, żeby na nim: pracować, wypełniać dokumenty, odrabiać lekcje itd. Pozwól swojemu ciału mieć miejsce przeznaczone tylko do snu.

3. Utrzymuj ciszę i spokój w swojej sypialni Upewnij się, że Twoja sypialnia jest odpowiednio wyciszona, przewietrzona i temperatura jest w okolicy 20 stopni.

4. Schowaj swój budzik. Wielki cyfrowy, świecący budzik sprawia, że skupiasz się na godzinie, a nie na śnie. I może sprawiać, że będziesz czuć napięcie, że jest już tak późno, a Ty nie możesz spać. Umieść go w takim miejscu, żebyś go nie widzieć podczas leżenia w łóżku.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 85 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*